Våre ansatte

HAVA BHT SA har 11 fast ansatte. 

Administrasjonen ligger på Torpomoen og vi har lokaler i Valdres Næringshage på Fagernes.
  • Bodvar Sonstad

    Bedriftslege

    E-post: bodvar@hava.no

    Kontor: Fagernes

  • Eva Vee

    HMS Rådgiver

    E-post: eva@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Hilde Kristin Stokke

    HMS Rådgiver

    E-post: hilde@hava.no

    Kontor: Fagernes

  • Håvard Gjeldokk

    Daglig leder

    E-post: havard@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Lotte Cecilie Bråten (permisjon)

    HMS Rådgiver

    E-post: lotte@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Marianne Saue Helling

    HMS Rådgiver

    E-post: marianne@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Marit Hjelmesæth

    HMS Rådgiver

    E-post: marit@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Randi Oleivsgard

    HMS Koordinator

    E-post: randi@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Terje Nordal

    HMS Rådgiver

    E-post: terje@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Tor Sandsmark

    HMS Rådgiver

    E-post: tor@hava.no

    Kontor: Torpomoen

  • Trine Nythun

    HMS Rådgiver

    E-post: trine@hava.no

    Kontor: Fagernes